Gratis Bonzer event

Brug af LLM-data i SEO: Gennemgang af Bonzer & KIME.AI

Lokation
København
Dato
tors. den 26. februar 202609.00 - 11.00
Oplægsholdere
Thomas Bogh RasmussenCPO & Partner, Bonzer
Vasilij BrandtFounder og CEO, KIME.AI

Eventet er afholdt

Dette event er allerede afholdt. Tak for din interesse!

Se alle events

Eventet er afholdt

Eventet blev afholdt 26. februar 2026. Programmet og beskrivelsen nedenfor er fra invitationen.

Agenda

  • 09:00-09:30Velkomst, morgenmad og kaffe
  • 09:30-10:30Oplæg (inkl. Q&A): Brug af LLM-data i SEO v. Thomas Bogh (Bonzer) og Vasilij Brandt (KIME.AI)
  • 10:30-11:00Mingling og tak for i dag

Beskrivelse

Hvis du som virksomhed vil findes i ChatGPT, Gemini eller Copilot, skal du vide, hvilke emner der trender inde i selve modellerne. Men adgang til den data er stadig begrænset, og for de fleste virksomheder er LLM-optimering stadig et ubesvaret spørgsmål.

Som led i et nyt partnerskab mellem det specialiserede SEO-bureau Bonzer og AI-platformen KIME.AI inviteres en række udvalgte virksomheder derfor til en eksklusiv gennemgang. Her vises, hvordan du som virksomhed identificerer de prompts, dit marked søger efter – og hvordan du bruger informationen til at optimere for synlighed i 2026.

Thomas Bogh (CPO, Bonzer) og Vasilij Brandt (CEO, KIME.AI) tager dig konkret igennem:

  • Hvordan du integrerer LLM-indsigter i din nuværende SEO-strategi – så klassisk søgeoptimering og synlighed i AI-modeller hænger sammen.
  • De konkrete tiltag, der gør din virksomhed synlig i ChatGPT, Gemini og Copilot – hvad du kan gøre nu, og hvordan du prioriterer.
  • Hvordan du løbende tracker din synlighed ift. konkurrenter – så du kan følge effekten og justere taktikken.

Tilmelding er gratis, og pladserne er begrænsede. Vi glæder os til at se dig.